logo
Když se potkají ti správní lidé, na správném místě, baví je podobné věci a jsou nadšenci pro moderní technologie - vznikne CloudForce.

Licence Office 365

Aplikace pro firmy

Služby pro Office 365

Vzdělávání Office 365

Online Marketing

Jsme tu, abychom Vám mohli pomoc!
Neváhejte nás kontaktovat. Pomůžeme Vám velmi rádi. Poradíme Vám jak snížit náklady na IT a zprůhlednit firemní procesy.

+420 739 152 960

info@cloudforce.cz

Nad Lesním divadlem 1214/4, Praha 4

Děkujeme, že nás doporučujete:

+420 739 152 960

Nad Lesním divadlem 1214/4, Praha 4

Top

Skype pro firmy zaniká, nahradí ho MS Teams

Skype pro firmy zaniká, nahradí ho MS Teams

Aplikace Skype pro firmy zaniká. Nemusíte však zoufat, nejedná se o zánik, nad kterým bychom si měli povzdychnout a se zármutkem se loučit. Naopak jedná se o novinku, která znamená zjednodušení, celistvost a integritu. Aplikace Skype pro firmy totiž bude v nejbližších dnech integrována do aplikace MS Teams, která se pomalu, ale jistě stává centrální aplikací Office 365.

Funkce Teams, které znáte ze Skypu pro firmy

Pojďme se podívat na nejdůležitější funkce Skypu pro firmy, které už v Teams najdete. Soustředíme se hlavně na online schůzky.

Přibyla možnost vytvářet online schůzky Teams přímo v aplikaci Outlook 2016.

Ve schůzce už nemusíte jenom volat. Snadno nasdílíte svou obrazovku, můžete spustit nahrávání schůzky. Jsou dostupné také sdílené poznámky. Pokud máte problémy se zvukovými zařízeními, nastavení můžete změnit přímo ve schůzce. Dejte si pozor jen na to, že všechny tyto funkce najdete u předem naplánované schůzky. Pokud jen někomu zavoláte z chatu, třeba nahrávání tam k dispozici nemáte.

Online schůzka

Na online schůzku můžete pozvat také externistu. Nevadí, že nemá aplikaci Teams, může se připojit přímo přes webový prohlížeč. Když se ke schůzce připojíte Vy, jednoduše ho pustíte do schůzky z předsálí.

Online schůzka

Pak už pro něj můžete třeba uspořádat online školení, nebo odprezentovat Váš produkt. Zkrátka cokoli, co je potřeba. Na screenshotu níže vidíte, jak bude vypadat jeho pohled na schůzku.

Online schůzka

Mnoho nového uživatele MS Teams ještě čeká. Jakmile proběhne celková integrace Skypu pro firmy, MS Teams získá veškeré jeho funkcionality a zcela jej nahradí. Plánované je přepracování administračního centra, zesílení ochrany informací, vylepšení prezentačních funkcí, kontaktních skupin a mnoho dalšího.

Kdy tuto změnu očekávat

Tato změna je nyní postupně rolována mezi uživatele Office 365. Někteří průkopníci a příjemci preview verzí už si užívají funkcí Skypu v MS Temas, ostatní se pomalu také dočkají. Noví uživatele Office 365 naskakují do tohoto světa, který již tuto novinku obsahuje – takže noví uživatelé již Skype pro firmy v počítači funkční nenajdou, za to však najdou mnoho funkcí navíc v MS Teams.

Pokud MS Teams nepoužíváte a rádi byste začali, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám pomůžeme.

MÁM ZÁJEM O POMOC S MS TEAMS

 

Žádný komentář

Přidat komentář