logo
Když se potkají ti správní lidé, na správném místě, baví je podobné věci a jsou nadšenci pro moderní technologie - vznikne CloudForce.

Licence Office 365

Aplikace pro firmy

Služby pro Office 365

Vzdělávání Office 365

Online Marketing

Jsme tu, abychom Vám mohli pomoc!
Neváhejte nás kontaktovat. Pomůžeme Vám velmi rádi. Poradíme Vám jak snížit náklady na IT a zprůhlednit firemní procesy.

+420 739 152 960

info@cloudforce.cz

Nad Lesním divadlem 1214/4, Praha 4

Děkujeme, že nás doporučujete:

+420 739 152 960

Nad Lesním divadlem 1214/4, Praha 4

Top

Partner pro Office 365

Proč z nás udělat svého partnera pro Office 365?

Jsme tu od toho, abychom našim zákazníkům zajistili komplexní služby pro Office 365. Záleží nám na tom, aby naši zákazníci měli moderní, správně nastavené a fungující IT, díky kterému budou růst. Proto se soustředíme na každou firmu, která je naším zákazníkem, jako na jednotlivce s individuálními potřebami a řešeními.

V začátcích Vám pomůžeme:

Ukážeme Vám, jak Office 365 sjednocuje pracovní procesy ve firmách, představíme jeho prostředí a funkcionality. Vysvětlíme Vám, jak prostřednictvím Office 365 můžete skutečně řešit všechny firemní procesy.

Prozradíme Vám, v čem spočívají výhody cloudu, co je to cloud a ukážeme, jak díky němu můžete mít důležitá firemní data a soubory v bezpečí.

Společně s Vámi určíme potřeby organizace, vyhodnotíme aktuální infrastrukturu IT. Na základě zjištěných informací Vám navrhneme možnosti vylepšení a postup přípravy na Office 365.

Pro každého zákazníka vybereme tu nejlepší kombinaci služeb Office 365, které mu pomohou dosáhnout obchodních cílů a ušetří finance za rozsáhlé informační technologie.

Abychom Vám ulehčili rozhodování, spustíme pro Vás příkladové prostředí Office 365 na měsíc, pro 25 uživatelů ZDARMA. Sami totiž moc dobře víme, jak je těžké se pro něco rozhodnout. Proto budeme rádi, když si Office 365 nejdřív vyzkoušíte.

Po celou dobu se o Vás staráme:

Spolu s licencemi Office 365 dostanete:

Pomůžeme Vám s nasazením a migrací emailů a dat, která zajistí bezproblémový přechod na Office 365. Provedeme běžné úlohy správy Office 365, mezi které patří resetování hesel a nastavení nových uživatelských účtů.

Proškolíme a provedeme vás celým prostředím Office 365. Včetně představení jednotlivých aplikací a jejich možností využití ve Vaší firmě.

U nás máte možnost kdykoli hýbat s licencemi směrem nahoru i dolů. Licence můžete libovolně pozastavovat, přidávat a ubírat dle fluktuace zaměstnanců, prací na projektech apod. Zajišťujeme Vám tak, že za licence nezaplatíte více, než skutečně spotřebujete.

Můžete se podívat na naše online kurzy pro firmy, které Vás provedou jednotlivými aplikacemi a poradí Vám, jak je využívat efektivně a rychle. Online kurzy obsahují mnoho příkladů z praxe, díky kterým se rychle zorientujete.

Každého zákazníka informuje o změnách, které se ho týkají, zasíláme upozornění na aktualizace a nové funkce, rady a tipy, jak si zrychlit, ulehčit a zjednodušit práci v jednotlivých aplikacích a další informace o aktivitách naší firmy.

ZAKOUPIT LICENCE O365

Jak si nás přidat jako partnera Office 365:

Jako partnera pro Office 365 si nás můžete přidat pokud již Office 365 vlastníte a dosud svého partnera nemáte nebo s tím stávajícím nejste spokojeni. Naši noví zákazníci partnerství a jeho výhody získávají automaticky.