logo
Když se potkají ti správní lidé, na správném místě, baví je podobné věci a jsou nadšenci pro moderní technologie - vznikne CloudForce.

Licence Office 365

Aplikace pro firmy

Služby pro Office 365

Vzdělávání Office 365

Online Marketing

Jsme tu, abychom Vám mohli pomoc!
Neváhejte nás kontaktovat. Pomůžeme Vám velmi rádi. Poradíme Vám jak snížit náklady na IT a zprůhlednit firemní procesy.

+420 739 152 960

info@cloudforce.cz

Nad Lesním divadlem 1214/4, Praha 4

Děkujeme, že nás doporučujete:

+420 739 152 960

Nad Lesním divadlem 1214/4, Praha 4

Top

OneDrive pro firmy nový synchronizační klient

OneDrive pro firmy nový synchronizační klient

Všichni už pěkně dlouho netrpělivě čekáme na nového synchronizačního klienta pro OneDrive. Microsoft nám ho slibuje řadu měsíců a s jeho vypuštěním mezi uživatele otálel opravdu dlouho.

Nyní už jsme blízko! Nový synchronizační klient už je na světě a je rolován mezi své uživatele! Celoplošná aktualizace neboli tzv Roll Out bude dokončen na konci února 2017. Tzn, že 28.2. všichni uživatelé, kteří mají aktuálně nainstalovaného synchronizačního klienta budou mít jeho nejnovější verzi.

Co nový synchronizační klient přinese?

Bude přívětivější pro jeho uživatele. Zajistí větší dostupnost souborů a jejich lepší synchronizaci. Bude umožňovat synchronizaci sdílené složky a SharePoint Online knihovny dokumentů. Pro své uživatele bude mít navíc přehledné centrum aktivit, které si budou uživatelé moci zobrazit ve svých počítačích.

Synchronizační klient pro uživatele Mac

Společnost Microsoft se rozhodla vytvořit pro uživatele Mac samostatně stojící aplikaci, která nebude k dispozici prostřednictvím App Store, ale je volně ke stažení.

Pokud jste tedy uživatelem Mac. Synchronizačního klienta si můžete stáhnout kliknutím na tento odkaz.

Synchronizační klient pro uživatele Windows

Pokud již synchronizačního klienta používáte automaticky se Vám aktualizuje a nemusíte se o nic starat. Pokud si nejste jisti jakou verzi synchronizačního klienta máte nebo si ho chcete nainstalovat přejděte na tuto stránku, kde se dozvíte více informací. Nebo přejděte na tento odkaz na návod, jak přejít ze staré verze synchronizačního klienta na verzi novou.

Centrum aktivit ve Vašem počítači

Nový synchronizační klient poskytuje skvělý přehled o synchronizaci souborů a je k dispozici jak pro operační systém Mac tak Windows. Poskytuje detailní náhled aktuálních synchronizačních aktivit.

Jednoduše stačí kliknout na ikonu OneDrive ve Vašem systému a zobrazí se Vám aktivita synchronizace.

Jak na nového synchronizačního klienta

Přinášíme Vám veškeré potřebné informace k novému klientovi.

Pro ty z Vás, kteří jste novými uživateli

Ti z Vás, kteří se stanou novými uživateli synchronizačního klienta OneDrive je připraven interaktivní průvodce, který Vás provede nejen instalací klienta.

A konečně novinka ve sdílení souborů

Změnilo se také samotné sdílení souborů v online prostředí OneDrive. Více se o něm dozvíte v tomto našem článku.

2 komentáře
  • Petr Fajtl
    20.2.2017 at 22:47

    Hezky okopírované z blogu microsoftu. Opravdu otiginální.

Přidat komentář