logo
Když se potkají ti správní lidé, na správném místě, baví je podobné věci a jsou nadšenci pro moderní technologie - vznikne CloudForce.

Licence Office 365

Aplikace pro firmy

Služby pro Office 365

Vzdělávání Office 365

Online Marketing

Jsme tu, abychom Vám mohli pomoc!
Neváhejte nás kontaktovat. Pomůžeme Vám velmi rádi. Poradíme Vám jak snížit náklady na IT a zprůhlednit firemní procesy.

+420 739 152 960

info@cloudforce.cz

Nad Lesním divadlem 1214/4, Praha 4

Děkujeme, že nás doporučujete:

+420 739 152 960

Nad Lesním divadlem 1214/4, Praha 4

Top

Office 365 snídaně

Office 365 snídaně

Jaký zvolit plán Office 365? Jaký je rozdíl mezi Office 365 a Office 2016? Co mi vlastně Office 365 přinese? Co Office 365 obsahuje? Jak může být Office 365 přínosný pro naši firmu? A mnoho a mnoho dalších otázek, které nám klade každý budoucí i aktuální uživatel Office 365.

Office 365 je cloudová služba, která je ještě stále pro mnoho uživatelů neuchopitelná a ač o ni mají zájem vzbuzuje v nich nejistotu, ze které vyplývají výše zmíněné otázky. No, a proč si nad tyto otázky s námi na chvilku sednout, zodpovědět si je a představit vše ostatní, co Office 365 přináší?

No právě proto, že službu Office 365 představujeme příjemným způsobem.

Naši zákazníci jsou pro nás dlouhodobý partneři a hýčkáme si je od samého začátku. Víme, že pochopit Office 365 není snadné. Sami jsme si v našich začátcích prošli nespočet slepých uliček, než jsme se, se vším kolem Office 365 skamarádili. Víme, že všechny ty propagační materiály hlásají, jak je první nastavení Office 365 snadné a jak to zvládne každý. Přesto, každý den narážíme na to, že tomu tak není. To je však pochopitelné – každý jsme odborník na něco jiného. A nikoho z nás nebaví prokousávat se návody pro nastavení čehokoli, co se netýká našeho oboru, naší pracovní náplně.

Vezmeme Vás nejen na snídani.

Společnost Microsoft má několik partnerů, kteří jsou tu právě proto, aby byly informace a služby pro cloudové řešení Office 365 blíže lidem. Samotná společnost Microsoft by sama nezvládla pokrýt přímý kontakt se zákazníkem a následnou podporu při instalaci a používání Office 365. Proto jsme tu my, partneři společnosti Microsoft.

Microsoft je naše základna, kde se pro Vás uživatele, tvoří nové a nové aplikace, kde se rozvíjí informační technologie a kde vzniká mnoho užitečných softwarů, které uživatelům šetří čas, peníze a posilují konkurenceschopnost.

Protože je Office 365 něco nového a průlomového, zaslouží si příjemné představení. Proto jsme společně se společností Microsoft pojali představení Office 365 formou snídaně. Zjistili jsme, že je to vždy příjemné dopoledne, kde se noví i stávající uživatelé dozvídají odpovědi na výše zmíněné otázky. Diskutuje se zde, plánuje se zde a hlavně se zde potkávají lidé se stejným zájmem. Tato forma představení Office 365 nás baví natolik, že snídaní už proběhlo nespočet a díky tomu se informace o Office 365 dostávají mezi více a více uživatelů.

Chcete jít na snídani s námi?

Přemýšlíte o tom, že byste si do firmy také pořídili Office 365? Slyšeli jste o Office 365, ale pořád si nejste zcela jisti, zda rozumíte tomu, co obsahuje? nevíte jaký plán Office 365 zakoupit? Kontaktujte nás a my Vás rádi vezmeme na snídani a ukážeme Vám, jak to v tom českém Microsoftu vlastně chodí a jak díky Office 365 můžete řídit firemní procesy a mít vše pod kontrolou.

KONTAKTOVAT

 

 

Žádný komentář

Přidat komentář