logo
Když se potkají ti správní lidé, na správném místě, baví je podobné věci a jsou nadšenci pro moderní technologie - vznikne CloudForce.

Licence Office 365

Aplikace pro firmy

Služby pro Office 365

Vzdělávání Office 365

Online Marketing

Jsme tu, abychom Vám mohli pomoc!
Neváhejte nás kontaktovat. Pomůžeme Vám velmi rádi. Poradíme Vám jak snížit náklady na IT a zprůhlednit firemní procesy.

+420 739 152 960

info@cloudforce.cz

Nad Lesním divadlem 1214/4, Praha 4

Děkujeme, že nás doporučujete:

+420 739 152 960

Nad Lesním divadlem 1214/4, Praha 4

Top

Nákup Office 365 E-booků

Objednávkový formulář Office 365 E-booků

Objednejte si E-book, který Vás provede prostředím Office 365 nebo konkrétní aplikací. Každý E-book obsahuje mnoho rad z praxe a užitečných tipů, díky kterým se v prostředí neztratíte a Vaše práce se zrychlí. Díky našim E-bookům už nemusíte hledat informace po všech čertech - budete je mít všechny přehledně pohromadě.

Stačí vyplnit své kontaktní údaje, vystavíme Vám fakturu a po zaplacení zašleme E-book na uvedený email. E-book je na uvedený email vázaný a uživatel si ho bude moc otevřít pouze pod uvedenou emailovou adresou. Pokud máte účet Office 365, uveďte emailovou adresu, kterou se hlásíte do prostředí Office 365.

 
VYBERTE SI E-BOOKY, KTERÉ CHCETE ZAKOUPIT

První admin kroky v Office 365První uživatelské kroky v Office 365OneDrive pro firmy synchronizace s PCSeznamte se s Microsoft TeamsPráce se sdílenými poštovními schránkami v Office 365Outlook online od základních k pokročilým funkcímJak na kalendář v Outlooku OnlineKnihovny dokumentů od A do Z, část 1.Knihovny dokumentů od A do Z, část 2.Knihovny dokumentů od A do Z, část 3.Základní práce se seznamy na SharePointu OnlineJak na funkce Svyhledat a Vvyhledat v Excelu 2016

 

Kliknutím na odeslat souhlasíte se zpracováním Vámi poskytnutých osobních údajů.
 

Vraťte se na stránku se všemi E-booky a podívejte se zda nepotřebujete ještě nějaký.

E-booky pro Vás pravidelně doplňujeme.