logo
Když se potkají ti správní lidé, na správném místě, baví je podobné věci a jsou nadšenci pro moderní technologie - vznikne CloudForce.

Licence Office 365

Aplikace pro firmy

Služby pro Office 365

Vzdělávání Office 365

Online Marketing

Jsme tu, abychom Vám mohli pomoc!
Neváhejte nás kontaktovat. Pomůžeme Vám velmi rádi. Poradíme Vám jak snížit náklady na IT a zprůhlednit firemní procesy.

+420 739 152 960

info@cloudforce.cz

Nad Lesním divadlem 1214/4, Praha 4

Děkujeme, že nás doporučujete:

+420 739 152 960

Nad Lesním divadlem 1214/4, Praha 4

Top

Microsoft StaffHub – snadné plánování pracovních směn

Microsoft StaffHub – snadné plánování pracovních směn

Odhaduje se, že po celém světě pracuje cca 500 milionů zaměstnanců, kteří pracují v terénu bez vlastní kanceláře a přístupu k počítači. Jedná se o zaměstnance maloobchodů, hotelů, restaurací, hotelů, výroby a dalších odvětví. Protože jsou tito pracovníci po většinu času tzv. „na place“ či „v terénu“ je těžké s nimi sdílet důležité informace týkající se každého pracovního dne.

V mnoha případech jsou tito pracovníci zvyklí na zastaralé procesy – potištěné papíry s informacemi, nástěnky napěchované poznámkami, mnoho telefonátů a smsek s informacemi o pokrytí směn atp. Právě pro tyto zaměstnance a jejich nadřízené je tady Microsoft StaffHub.

Co je to Microsoft StaffHub?

Aplikace prostřednictvím které je personální řízení týmu snadné a to jak pro tým, tak pro jejich nadřízené. Microsoft StaffHub usnadňuje manažerům vytvářet, aktualizovat a spravovat plány svého týmu. Dochází tak k zefektivnění dříve složitých procesů. Například plánování směn je nyní jednodušší.

Zaměstnanci mají přístup ke všem svým informacím o jejich směně. Zároveň si mohou zaměstnanci směny vyměňovat s ostatními přímo z mobilní aplikace Microsoft StaffHub.

Vedoucí pracovníci:

Vytvářejí, aktualizují a spravovují plány směn/rozvrhů týmu.

Zaměstnanci

V aplikaci vidí svůj rozvrh směn. Prostřednictvím aplikace zároveň mohou:

  • směny směňovat s ostatními zaměstnanci.
  • žádat vedoucí pracovníky o dovolenou, indispoziční volno, neplacené volno atd.
  • komunikovat s ostatními členy týmu prostřednictvím chatu.

Aplikace StaffHub je zaměstnancům k dispozici pro operační systémy Android a iOS.

 

Aplikace je přehledná. A zaměstnancům tak odpadá nutnost mít svůj počítač. A se svým týmem jsou i přesto jednoduše v kontaktu.

Na domovské stránce vidí zaměstnanec přehled připravovaných směn a důležitých poznámek. Jednoduše si zobrazí co je naplánováno dopředu. A mohou tím pádem svou směnu např. vyměnit s kolegy.

Veškeré požadavky zaměstnanců jsou vždy směrovány na vedoucího pracovníka ke schválení. Aktualizace a oznámení jsou automaticky odesílány členům týmu.

Sdílení informací a souborů

S Microsoft StaffHub, mohou vedoucí pracovníci rychle šířit důležité informace přímo k jejich týmu. Příkladem jsou důležité směrnice, informace BOZP, zpravodajská videa atp.

Posílání zpráv

Vedoucí pracovníci mohou také rychle a spolehlivě posílat rychlé zprávy členům týmu. Například, aby zaměstnance informovali „že je skvrna na podlaze“ nebo „že regionální ředitel přijíždí do 20 minut“ Jednoduchým klepnutím na jméno zaměstnance a zadáním zprávy.

Zaměstnanci mohou si mohou posílat zprávy mezi sebou nebo mohou odeslat zprávu celé skupině.

V jakých oborech se Microsoft StaffHub dá využít?

Zajímá Vás více informací o Microsoft Staff Hub?

Rádi Vám povíme víc!

Kontaktujte nás

 

 

Žádný komentář

Přidat komentář