logo
Když se potkají ti správní lidé, na správném místě, baví je podobné věci a jsou nadšenci pro moderní technologie - vznikne CloudForce.

Licence Office 365

Aplikace pro firmy

Služby pro Office 365

Vzdělávání Office 365

Online Marketing

Jsme tu, abychom Vám mohli pomoc!
Neváhejte nás kontaktovat. Pomůžeme Vám velmi rádi. Poradíme Vám jak snížit náklady na IT a zprůhlednit firemní procesy.

+420 739 152 960

info@cloudforce.cz

Nad Lesním divadlem 1214/4, Praha 4

Děkujeme, že nás doporučujete:

+420 739 152 960

Nad Lesním divadlem 1214/4, Praha 4

Top

Dali jste si do nového roku předsevzetí?

Dali jste si do nového roku předsevzetí?

Je tu nový rok a s ním přichází i nové výzvy. Někdo se s příchodem nového roku mění úplně, někdo mění jen něco. My jsme se rozhodli, že zvýšíme povědomí o digitální transformaci. Budeme Vás učit, jak si jednoduše poradit nejen s programy Office, ale jak efektivně řídit procesy ve firmě, jak zajistit zaměstnancům komfort při práci, umožnit jim pracovat i z domova a zvyšovat při tom konkurenceschopnost Vaší firmy.

Zahnívat a mít pohodindu nás totiž nebaví!

Tak nebuďte stejní jako pan JU v nové řadě spotů na téma osobního rozvoje. Rozvíjejte se. V nové době je to tak snadný. Rozvíjet se můžete kdykoli, kdy máte čas. Je to tak snadný. Navíc když jsme tu s Vámi! 🙂

Nový rok, Nové online kurzy – čas na změnu!

Společně se seduo.cz Vám během ledna přineseme další nové kurzy pro Office 365 na téma: Outlook, Word a PowerPoint.

Již nyní se můžete podívat na kurz OneDrive.

Osobní rozvoj nemusí nutně bolet. Pojďte do toho s námi. My budeme zpracovávat informace do milé, koukatelné a čtitelné podoby. Vy je s radostí přijímejte a rozvíjejte se.

Naše předsevzetí do Nového roku?

Rozvíjet uživatele počítačů, usnadnit jim práci, digitálně transformovat nejen firmy, ale i uživatele, kteří nemají důvěru, čas nebo mají mnoho výmluv. 🙂 Zkrátka dáme Vám k dispozici varianty osobního rozvoje, které nebudete moct odmítnout. 😉

Začali jsme už v roce 2016!

Koncem roku 2016 jsme si v té osvětě, osobním rozvoji uživatelů a vzdělávání, udělali trošku náskok. Připravili jsme pro vás Krabici plnou návodů, rad, tipů, video-tutoriálů, manuálů atd. Krabici, která je tu, když řešíte problém, který nastal v některém z Office programů. Krabici, kterou můžete dát každému zaměstnanci a může v ní nejen lovit řešení na problémy, ale také si díky ní zrychlit a zjednodušit práci. Krabici, která nespí a je doplňována o nové návody každý týden.

Osobní rozvoj jako jedno z předsevzetí!

Tak co? Nechcete si na seznam předsevzetí přece jen připsat i osobní rozvoj? 😉 Budeme Vás v tom maximálně podporovat!

Žádný komentář

Přidat komentář